دستگاه لیزر : شرکت عرش لیزر یکی از زیر مجموعه های شرکت فنی و مهندسی آراد لیزر است همچنین، یکی از با تجربه ترین؛ خوش نام ترین و اسبق ترین ارائه کنندکان انواع دستگاه لیزر و نماینده اصلی دستگاه لیزر شرکت پرفکت لیزر در ایران است.

 

ویژگی های مهم یک دستگاه لیزر که موقع خرید باید در نظر بگیرید:

  • برای خرید یک دستگاه لیزر شما باید با توجه به نیازتان دستگاه خود را انتخاب نمایید.
    دستگاه لیزر

    دستگاه لیزر

در این باره به موارد زیر توجه نمایید:

۱- سایز میز کار ۲- توان تیوپ ۳-میز ثابت یا میز برقی بودن

  • از خرید دستگاه هایی که بصورت کارگاهی مونتاژ شده اند خودداری کنید.
  • دقت کنید که تمام قسمت های دستگاه شامل گارانتی باشد(البته قطعات مصرفی شامل گارانتی نمی شود)
  • دقت نمایید که مهم تر از قیمت دستگاه لیزر خدمات پس از فروش مناسب آن می باشد.

راه اندازی و آموزش کار با دستگاه لیزر:

نصب و آموزش دستگاه های لیزر شرکت عرش بلافاصله پس از خرید دستگاه و در هر مکانی که مشتری بخواهد انجام می شود و بصورت کاملا رایگان می باشد.

دستگاه لیزر

برش لیزری

دستگاه برش لیزری یا cutting laser machine’s و برنامه های وابسته به آن ابزاری هستند  که برش لیزری را خیلی راحت، کیفیت بالا، همراه با راندمان بالا و فراتر از روشهای قدیمی انجام می‌دهند.

دستگاه لیزر

حکاکی لیزری

حکاکی لیزری روی انواع قالب های صنعتی،حکاکی روی هدایای تبلیغاتی ، حکاکی روی مدل مسی، حکاکی روی قطعات صنعتی و انواع کارهای حکاکی لیزری و مارک لیزری می باشد

دستگاه لیزر

فایبر لیزر

با استفاده از ژنراتور لیزر فایبر و سیستم حرکتی  اسکنر گالوو سرعت بالا، خروجی لیزر فایبر پایدارهمراه با کیفیت بالارافراهم می کن که انتقال پرتو لیزر فایبر توسط فیبرنوری صورت می پذیرد لذا افت کیفت در فایبر لیزر معناندارد

دستگاه لیزر

قطعات دستگاه لیزر

قطعات دستگاه لیزر را می توان به تیوب لیزر ، چیلر لیزر ، پاور دستگاه لیزر ، انواع عدسی های لیزری و لنز های لیزری ، مادر برد دستگاه های لیزر، پنل های کنترلی دستگاه های لیزری و … نام برد که تامین کننده آن عرش لیزر است.

دستگاه لیزر

تیوب دستگاه لیزر

تیوب دستگاه لیزر یکی از پرکاربردترین قطعه در صنعت لیزر می باشد. از تیوب لیزر جهت برش و حکاکی انواع مواد از قبیل : چوب،پارچه، چرم،شیشه،سنگ و … می توان استفاده نمود. درانواع تیوب لیزر RECI و تیوب EFR است

دستگاه لیزر

دستگاه مارک زن لیزر

دستگاه مارک زن لیزر توانایی حکاکی بارکد و شماره سریال، لوگو ، آرم ، حک تصاویر، حک سه بعدی و حک عمیق تا عمق ۲ میلیمتر را روی تمامی فلزات مانند : طلا- نقره- برنج- مس- آلومینیوم- فولاد و استیل و … را دارد .