حکاکی لیزری

حکاکی لیزری ، حکاکی لیزر ، دستگاه لیزر حکاکی ، دستگاه حکاکی لیزر

دستگاه حکاکی لیزر : خدمات حکاکی پانتوگراف

دستگاه حکاکی لیزر که خدمات متنوع ذیل را به شما عزیزان ارایه دهد:
حکاکی با دستگاه حک پانتوگراف بر روی کلیه سطوح و قالب ها پانتوگراف و مارک زنی قالبهای پلاستیک لاستیک ، دایکاست ، بلورجات ، فورج
ساخت انواع مدلهای مسی جهت اسپارک (اعداد، حرف،اشکال)
ساخت سنبه های بر جسته فولادی جهت کوبش در زوایای مختلف

کمی درباره حکاکی لیزری

در گذشته از روشهای سنتی و دستگاه لیزر های کلاسیک در صنعت حکاکی استفاده میشد. اما امروزه  از دستگاه های حکاکی لیزری پیشرفته در این امر بهره می برند. قابل بیان است که بکارگیری دستگاههای حکاکی لیزری دارای مزیت های فراوانی می باشد که از آن جمله می توان به سرعت بالا و دقت فوق العاده و قابلیت تکرار آن بروی سطوح مختلف بدون کوچکترین تغییر اشاره نمود.

تولید و حکاکی پلاک سررسید

با توجه به درخواست و نیاز بازار تبلیغات و به خصوص سررسید تبلیغاتی و استفاده روز افزون پلاک سررسید روی آن ، شرکت عرش لیزر اقدام به فروش و ارایه خدمات حکاکی لیزری لوگو روی پلاک سررسید نموده است.
با استفاده از دستگاه حکاکی لیزر ، پلاک های فلزی سر رسید در رنگها و با مواد اولیه مختلف تولید و عرضه می گردد و در مرحله پایانی با توجه به سفارش مشتریان محترمتان ،  آرم و نشانه مورد نظر روی آن با حکاکی لیزری درج می شود.

حکاکی لیزری

حکاکی لیزری

دستگاه های حکاکی لیزری را بهتر بشناسیم

امروزه نیاز کارخانه ها و کارگاه های صنعتی به درج اطلاعات و حک کردن آن روی قطعات صنعتی، پلاک مشخصات محصول تولیدی ، قطعات فلزی و …  بیش از پیش احساس می شود که در واقع می توان به این امر اذعان داشت که کارخانه ها و کارگاه های صنعتی و … نیاز مبرمی به دستگاه های حکاکی دارند تا بتوانند شکل و یا نوشته ای که حاوی اطلاعاتی در مورد محصول و یا قطعه تولید شده هست را درج نمایند و به این شکل حضور خود را در چرخه تولید ماندگار کرده و به صنعتگران معرفی کنند.

در واقع حک کردن اطلاعات محصول تولید شده ، یک امر گریز ناپذیر است چون در حکاکی روی محصولات صنعتی، محصولی که اطلاعاتی روی آن درج نشده است مانند انسانی است که شناسنامه ندارد و در حقیقت این حکاکی شناسنامه محصول تولید شده است. با پیشرفت تکنولوژی این دستگاه ها نیز از قابلیت و توان بیشتری برخوردار شده اند و می توانند روی هر محصول صنعتی و غیر صنعتی، اطلاعات موردنیاز را درج کنند. دستگاه های حکاکی لیزری  بر روی انواع فلزات مانند آهن، فولاد ، قطعات صنعتی ، پلاک و … و غیر فلزات مختلف از جمله چوب، سنگ، شیشه و … قابلیت حک کردن دارند.